• ul. Orzeszowska 21, 07-106 Miedzna
  • Pn - Pt: 7:00 - 16:00
  • +48 25 691 86 25
  • tekmar@tekmar.wegrow.pl

Kilka słów o firmie

PPHU TEKMAR Marek Boczkowski prowadzi działalność produkcyjną w zakresie wytwarzania opakowań z tektury i papieru od czerwca 1993r. Jest firmą prywatną zlokalizowaną w miejscowości Miedzna przy ulicy Orzeszowskiej 21.   Produkty nasze kierowane są do odbiorców przemysłowych głównie na terenie centralnej i północno-wschodniej części Polski. Posiadane doświadczenie oraz trafne decyzje inwestycyjne oraz biznesowe, przyczyniły się do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa w ostatnich kilku latach.

Poziom zatrudnienia od kilku lat utrzymuje się na stałym poziomie około 50 pracowników. Aktualnie firma prowadzi działalność na powierzchni ponad 4500m2. W nie dalekiej przyszłości, zakład planuje dalszy rozwój działalności, między innymi poprzez kolejną rozbudowę powierzchni magazynowych wyposażonych w regały przesuwne pozwalające na maksymalne jej wykorzystanie

Park maszynowy jest wyposażony w bardzo wszechstronne maszyny. Pozwala to na szybką i precyzyjną produkcję masową oraz równoległe wykonywanie mniejszych zleceń.

Głównymi odbiorcami firmy są regionalni producenci reprezentujący przede wszystkim branże spożywczą ,meblarską, mleczarską, chemiczną, budowlaną oraz elektryczną należące do zakładów produkcyjnych funkcjonujących we wschodniej części województwa mazowieckiego oraz częściowo na terenie w. podlaskiego.  W dużej części opakowania dostarczane do naszych klientów exportowane są razem z towarem do partnerów handlowych na całym świecie a w szczególności w Uni Europejskiej.

Cechą charakterystyczną firmy są krótkie i elastyczne terminy realizacji zamówień, na co pozwala duże doświadczenie przedsiębiorstwa oraz dysponowanie własnym transportem wyrobów. Własny transport umożliwia spełnienie wysokich wymagań logistycznych odbiorców firmy TEKMAR. Firma jest w stanie zrealizować dostawy w ciągu kilku godzin od momentu zamówienia, pod warunkiem utrzymywania stanów magazynowych dla stałych klientów.

HISTORIA FIRMY

1993

Powstanie firmy

Założenie działalności produkcyjnej w zakresie wytwarzania opakowań z tektury i papieru przez Marka Boczkowskiego z siedzibą w miejscowości Miedzna przy ulicy Orzeszowskiej 21.
2007

Certyfikacja ISO

Otrzymanie certyfikatu w zakresie systemu zarządzania jakością ISO 9001:2009 oraz certyfikat PP na znak przydatności opakowań do ponownego przetwórstwa.
2010

Dotacje unijne

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 RPO WM działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości firma otrzymała dofinansowanie z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych do projektu ”Wdrożenie automatyzacji procesu wycinania opakowań tekturowych”.
2017

Certyfikacja FSC

W trosce o naszą planetę firma dołączyła do grona przedsiębiorstw którym środowisko naturalne nie jest obojętne poszerzając zakres posiadanych certyfikatów o certyfikat FSC® (FSC® C138163).

Nagrody i certyfikaty

POBIERZ PDF FOLDER
Pobierz